Na svete je len jedno mestečko, kde vládnu deti – volá sa Donovalkovo a nájdete ho v srdci Slovenska!

Túžia si vaše deti vyskúšať aké je to byť na chvíľu dospelý, chodiť autom do práce a starať sa o domácnosť? Od 1. júla to môžu skúsiť na Donovaloch, kde nájdete interaktívny areál pre deti – Donovalkovo. Drobci od dvoch rokov tu môžu prežiť deň plný zábavy a kreatívnych činností. Donovalkovo je mestečko s domami, ulicami, bankou… Jednoducho so všetkým, čo doteraz deti poznali len vo svete dospelých. Na jeden deň sa z nich stanú bankári, požiarnici, farmári či lekári. Ich zábavu majú na starosti hraví animátori, ktorí sa o deti postarajú, kým rodičia oddychujú.

Okrem rozličných povolaní, ktoré sú doplnené o pestré kostýmy a uniformy, si deti môžu vyskúšať aj šoférovanie. Súčasťou Donovalkova je dopravné ihrisko, na ktorom získajú svoj prvý vodičský preukaz a naučia sa pravidlá cestnej premávky. Pre milovníkov prírody a zvieratiek je zase určená časť s malými zvieratkami, ktoré môžu hladkať, kŕmiť, napájať a hrať sa s nimi. Vyskúšajú si prácu farmárov a uvidia zvieratká úplne zblízka.

Jedinečný slovenský projekt sa rozprestiera na 4000 metroch štvorcových. Deti sa tu môžu voľne pohybovať v bezpečnom priestore, v ktorom sa rozhodne nebudú nudiť. Jednotlivé budovy v sebe skrývajú stovky hračiek, ktoré ešte viac podporia autentickosť prostredia. Sloboda a radosť z hry – to je to pravé pre každé dieťa!

Viac info / Donovalkovo – mesto pre deti: donovalkovo | facebook

ZDIEĽAJ NA: