Na prvý pohľad to možno vyzerá ako obyčajná kôlňa, jej vnútro vás však prekvapí!

Kôlňa, stodola, záhradný domček – nazvite to ako chcete, ale pravdepodobne to nebude miesto, kde by ste čakali automaty s občerstvením či veľké plátno. Aschley Yeats má zmysel pre humor i pre pohodu a svoju kôlňu premenil práve na kino! A teraz to učí iných.

Zabudnite na zaprášené hrable, hrdzavé krhly a vrecia s hnojivom. V tomto útulnom domčeku by sme najradšej strávili celý deň. Pohodlné sedačky pred veľkým plátnom ponúkajú zážitok, aký iné domáce kino veru neposkytuje. Okrem toho sú poruke automaty s dobrotami na zahryznutie. A keď sa majiteľovi práve nechce pozerať film, môže si na obrovskej ploche zahrať videohru. Takéto miestečko na leňošenie by chcel rozhodne každý.

Zvonku to vyzerá ako bežný záhradný domček, vo vnútri je však štýlové kino, v ktorom nechýbajú filmové plagáty, ktoré dotvárajú atmosféru. Sedačky ako v skutočnom kine a maškrty k filmu. Hviezdy nie sú iba na plátne. Takto vyzerá celý domček zvnútra – paráda! A keď sa mu nechce sledovať film, môže zapojiť hernú konzolu a užívať si ďalšie výhody súkromného kina

Zdroj / Domáce kino v kôlni: popularne

ZDIEĽAJ NA: