Dom pri jazere zariadený v štýle anglického vidieka ponúka maximálny komfort, okamžitý pocit domova a nefalšované kúzlo prostredia

Dom zariadený v štýle anglického vidieka sa nachádza neďaleko oblasti plnej jazier – Lake District. Ponúka rozprávkové výhľady a kúzlo domácej pohody, ktorá sa skrýva za impozantnými múrmi. Lake House, alebo „Dom pri jazere“, ponúka svojim obyvateľom zelenú náruč ako aj príjemné kolísanie na neďalekých vlnách. Nechýba tu priestor na relax a dlhé prechádzky, ale skutočne výnimočný je najmä vo vnútri.

Na prízemí sa nachádza kuchyňa s menším stolom, zariadená v štýle francúzskej renesancie. Má zaujímavé kamenné obklady na stenách a mnoho úložného priestoru. Dominuje jej praktický pracovný ostrovček. Na kuchyňu nadväzuje obývačky v neutrálnych odtieňoch, z ktorej je výhľad i na terasu s posedením. Priamo pod druhým veľkým oknom sa nachádza rozľahlý jedálenský stôl, ako stvorený na stretnutia väčšej rodiny.

Masívne drevené schodisko vedie k spálniam – v tomto dome sa ich nachádza až päť. Každá je vybavená teplými hrubými dekami a kožušinami. Všade okrem kuchyne je použitá svetlá drevená podlaha, a to dokonca aj v útulnej kúpeľni. Maximálny komfort a okamžitý pocit domova, to sú hlavné heslá majiteľov tohto domčeka.

  • Zvonku je dom pokrytý brečtanom a obklopený zeleňou
  • Rozsiahla jedáleň je prepojená s kuchyňou, kde je miesto na raňajkovanie alebo rýchly obed
  • V tejto domácnosti mysleli na každý detail

  • Obývačka sa pýši veľkou sedačkou v štýle shabby chic
  • V knižnici zase dominuje stará koža na sedačke a krásny krb
  • Čerešničkou na torte sú spálne plné svetla a mäkučkých textílií
  • A aby toho nebolo málo, dokonalá je i samotná lokalita plná jazier


Zdroj / Kúzelný dom v štýle anglického vidieka: uniquehomestays.comonekindesign

ZDIEĽAJ NA: