Postaviť tento dom trvá len 6 hodín a stojí 28-tisíc eur. Ak vás jeho miesto náhodou omrzí, dom jednoducho zložíte a premiestnite inde

V dobe, keď ceny nehnuteľností neúmerne stúpajú, prišiel Talian Renato Vidal s brilantným alternatívnym bývaním. Je ním dom M.A.Di., ktorý sa dá poskladať za šesť hodín a stojí okolo 28,000 eur. Má všetky potrebné osvedčenia a jeho obyvatelia sa nemusia báť, že sa im pri silnejšom vetre zosype na hlavu. Získal certifikát potvrdzujúci jeho schopnosť odolať zemetraseniu a je vyrobený z kvalitných materiálov. Ponúkajú ho v niekoľkých veľkostiach od 27 do 84 metrov štvorcových. S väčšou rozlohou rastie samozrejme aj cena. Všetky základné modely sú vybavené kúpeľňou so sanitou, kuchynskými prípojkami, schodmi a technickou miestnosťou.

Keď je dom na svojom pozemku, nemusí byť ukotvený v betónových základoch. Vedia ho tiež doplniť o solárne panely, čističku vody a LED osvetlenie. Stane sa útulným a bezpečným miestom, ktoré si môže zákazník prispôsobiť svojim potrebám a predstavám. Po ukončení návrhu domu jeho dodanie trvá okolo dvoch mesiacov.

  • M.A.Di. zvonku vyzerá ako bežný domček, ale všetko, čo sa skrýva pod jeho fasádou je neobyčajné
  • Nepotrebuje základy a na rovnom povrchu ho traja ľudia postavia za 6 hodín
  • Takto vyzerá keď je hotový
  • Interiér je zariadený v modernom dizajne s otvoreným priestorom
  • Majitelia si ho môžu prispôsobiť na mieru


Dom M.A.Di vo výstavbe

Fotografie a viac info na stránke výrobcu © madihome.com

Zdroj / Dom M.A.Di. postavený za 6 hodín: boredpanda

ZDIEĽAJ NA: