Kreatívny nápad ako skladovať konzervy. S týmto návodom si vyrobíte skladovací systém, ktorý vám ušetrí miesto v kuchynskej linke, komore či pivnici!

Skladovanie konzerv v kuchynskej linke je neefektívne využívanie priestoru a často krát sa stane, že staré plechovky nájdete zapadnuté prachom na konci regálu. Máme pre vás kreatívny spôsob, ktorý je závislý na dispozičnom riešení vášho skladovacieho priestoru v kuchyni, pivnici, či komôrke. Zhotovte si rotačný skladovací systém pre konzervy, ktorý šetrí miesto, čas a peniaze. Cena tohto diy nápadu na skladovací systém konzerv je len malým zlomkom z ceny, ktorý nájdete v obchodoch s takýmito zariadeniami. Plechovky máte hneď po ruke, preto už nemusíte doťahovať zadné konzervy v regáli, čo šetrí čas.

Budete potrebovať

  • voľné miesto na stene,
  • preglejku,
  • L konzoly,
  • skrutky,
  • farby a laky.

Na začiatok je potrebné premyslieť si koľko druhov konzerv budeme organizovať, toľko stohov (vertikálne separátory) vytvoríme v dvoch či troch radoch, závisí to aj od počtu konzerv koľko ich chceme skladovať a nezabudnite ich aj premerať vložením do stohu.

Ako skladovať konzervy

Podobný návod: Organizácia konzerv v kuchyni

Ďalšie inšpirácie pre tento skladovací systém

Ak Vás pri pohľade na nasledujúci obrázok napadá, že Vy doma ani zďaleka nemáte a ani nepotrebujete toľko konzerv, tak sa stačí len porozhliadnuť vo Vašej domácnosti. Určite nájdete zakonzervovanú nejakú tu zeleninu (fazuľa, hrášok, kukurica, miešaná zelenina, …), ovocie (broskyne, ananás, mandarinky, hrušky,…), mäsové konzervy či už z obchodu alebo zabíjačky, hotové jedlá alebo nápoje a určite sa niečo nájde aj pre vášho domáceho miláčika.

Zdroj ilustračného obr. a viac info / Ako skladovať konzervy © lacquerandlace / facebook

ZDIEĽAJ NA: