Šikovná mamina sa rozhodla dať starej skrinke na TV druhú šancu! Synčekovi z nej vyrobila originálnu detskú kuchynku

Ak máte deti rovnako hravé, ako je Taryn synček, tak tento nápad určite oceníte! Kreatívny synček veľmi rád pomáhal svojej mame pri varení, hrával sa na kuchára a rád pomáhal piecť sušienky. Jeho mama prišla s nápadom, ako mu urobiť vlastnú kuchynku na hranie. Použila na to starú skrinku na televízor, ktorý mala v pláne vyhodiť.

Z tohto kusu nábytku sa jej podarilo na bočnej strane vytvoriť chladničku, v strede sporák s platničkami vyrobenými z CDčiek, dve spodné časti premenila na rúru a umývačku riadu a z obyčajnej kartónovej škatule vykúzlila mikrovlnku.

Ak však nemáte starý televízny stolík, nemusíte sa báť. Použiť sa dá akýkoľvek kus nábytku a premeniť sa dá tiež v čokoľvek. Takto môžete vyrobiť nielen hračkársku kuchynku, ale aj detský písací stolík, do políc si dieťa môže odkladať pastelky a papiere, domček pre malé bábiky a mnoho iných vecí, stačí len zapojiť fantáziu a nebáť sa kreativity. Pamätajte na to, že deti ocenia každú hračku, ktorá ich zaujme a pri výrobe vám môžu podať pomocnú ruku.

Detská kuchynka na hranie

ZDIEĽAJ NA: