Dámske tašky na rôzne párty a akcie

Slávnostné udalosti, ako sú rôzne párty a akcie či už firemné alebo v kruhu priateľov, si vyžadujú aj slávnostné oblečenie. Oblečenie sa však nezaobíde bez doplnkov a kabeliek, ktoré vášmu outfitu dodajú ten správny šmrnc. Aké dámske tašky sú vhodné na takéto párty a akcie? Poradíme vám.

Veľkosť dámskej kabelky je prvoradá

Možno ste zvyknutá nosiť veľkú dámsku kabelku, do ktorej sa vám vojde všetko, avšak párty a špeciálne akcie si vyžadujú skutočne malé kabelky. Predovšetkým ide o crossbody kabelky, malé kabelky do ruky, vrecúška, prípadne listové kabelky. Dizajn kabelky súvisí aj s typom párty a udalosti, na ktorú ste pozvaná. Tieto párty kabelky však musia byť skladné a ponúkať priestor len na nevyhnutné veci, ako napríklad mobil, kľúče, peňaženku, nejaký rúž, vreckovky a podobne. Veľkosť dámskej kabelky je skutočne prvoradá. Okrem veľkosti je však potrebné myslieť aj na praktickosť. Vybrať si môžete malé dámske tašky do ruky, na rameno alebo crossbody kabelky s dlhším ramienkom, ktoré však môžete taktiež nosiť zavesené na ramene. Výber dámskej tašky určite netreba podceňovať, pretože práve tento módny doplnok môže doplniť aj váš obyčajný outfit a zmeniť ho na nepoznanie, prípadne mu dodať eleganciu a ženskosť. Kabelka a topánky by mali dotvoriť váš celkový výzor, preto myslíte aj na kvalitu. Už na prvý pohľad by mala kabelka pôsobiť kvalitne a odolne.

Doplňte svoj párty outfit o vhodný dizajn dámskej tašky

Dámska kabelka by okrem funkčnej a praktickej stránky mala spĺňať estetickú funkciu. Vybrať si môžete z rôznych typov dámskych kabeliek, avšak aj z rôznych dizajnov. Dizajn dámskej tašky však opäť súvisí s vašim outfitom a udalosťou, na ktorú idete. Nič však nepokazíte malou dámskou kabelkou s flitrami, prípadne kabelkou zdobenou kamienkami alebo v metalických odtieňoch. Svoju funkciu určite splnia aj prešívané dámske kabelky, ktoré sú momentálne veľmi trendy. Pokiaľ si vyberiete variant s kovovou retiazkou, získate tak elegantný doplnok. Populárne sú aj extravagantné kabelky rôznych geometrických tvarov alebo s rôznymi dizajnovými aplikáciami. Čo sa týka materiálu, môžete si vybrať dámske tašky napríklad z kože či semišu. V súčasnosti sú veľmi trendy napríklad aj tvídové dámske tašky. Dôležitá je, samozrejme, aj farba kabelky. Striebornou, zlatou, béžovou a čiernou kabelkou nikdy nič nepokazíte. Prečo by ste však mala mať kabelku ako všetky ostatné? Zvoľte extravagantný kúsok s krásnymi odleskami, flitrami, výraznú kabelku v pestrých farbách alebo netradičnú dámsku kabelku s kamienkami. Aj na prvý pohľad obyčajná kabelka doplnená o výraznú retiazku môže v konečnom dôsledku pôsobiť veľmi elegantne, žensky a dotvárať váš celkový vzhľad. Pri výbere dámskej kabelky na párty či iné akcie sa určite nebojte experimentovať.

Kde nakupovať dámske tašky na slávnostné príležitosti?

Nakupovať dámske tašky môžete v rôznych obchodoch s dámskou módou, v špecializovaných obchodoch s dámskym taškami a kabelkami, prípadne v rôznych internetových obchodoch. Pokiaľ však hľadáte cenovo dostupné a kvalitné kabelky rôznych dizajnov, odporúčame navštíviť internetový obchod CCC alebo kamennú predajňu. Vybrať si môžete kabelky z rôznych značiek, dizajnov a farieb. Na e-shope CCC, samozrejme, nájdete aj cenovo drahšie kabelky značiek Badura, Gino Rossi, Lasocki a Quazi. Okrem večerných kabeliek a kabeliek na párty nájdete na e-shope aj široký výber dámskych topánok a zaujímavých doplnkov.

ZDIEĽAJ NA:

Zapojte sa do diskusie. Vaše názory sú vítane!

komentárov