Počas 10 dní si obliekala do práce aj von len veci z manželovej skrine. Takto to dopadlo!

Dámy, priznajte sa – na doma si určite rady oblečiete niečo zo skrine vášho partnera. Sú o čosi voľnejšie, pohodlné a pripomínajú nám milovaného človeka. Viete si predstaviť, že by ste ich vyvetrali aj do práce?

Kreatívna Rufina sa na tento experiment podujala, aby ukázala, že aj pánsky kúsok dokáže zvýrazniť ženskosť, ak sa správne skombinuje. Aby porazila svoje súkromné tabu, pozvala si na pomoc priateľku a štylistku v jednom, Elmiru. Otvorili šatník a vybrali všetko partnerovo oblečenie. Potom už stačilo kombinovať, vymýšľať a skúšať. Spolu prežili 10 zaujímavých dní a vy sa teraz môžete pozrieť, ako to dopadlo.

Kúsky z manželovho šatníka nosí s noblesou a šarmom. Inšpirujete sa jej outfitmi?

10. Prvý deň – nohavice

Elmirin nápad použiť nohavice vo vojenskej zelenej najskôr nebol prijatý veľmi dobre. Rufina sa bála, že bude vyzerať ako rapper. Ukázalo sa však, že aj široké nohavice sa dajú opaskom stiahnuť tak, že pôsobia štýlovo a lichotia postave. Doplnili ich opätkami, tričkom zvýrazňujúcim postavu a originálnou čiapočkou.

9. Druhý deň – mikina

Veľká mikina sa dá kombinovať aj so sukňou. Máte pocit, že sa od ženských strihov nejako extrémne líši? Pravdepodobne iba vo veľkosti a miere pohodlnosti. Ak sa vám nabudúce zapáči nejaká z pánskeho oddelenia, bez váhania po nej siahnite. Doplnili ju o šnurovacie topánky, ktoré tvorili kontrast k ženskej sukni a hravému klobúčiku.

8. Tretí deň – riflová košeľa

Rufinin manžel mal košeľu, ktorú neznášal. Preto si ju obliekla s puzdrovou sukňou, čím zrazu stratila celú svoju nevzhľadnosť a z vrecovitého kúska sa stal chic top. Rufinina kolegyňa sa dokonca opýtala, kde sa dá kúpiť a potom neverila, že ide o kúsok z pánskej skrine.

7. Štvrtý deň – kaki košeľa

Na drink po práci či kávu s priateľkami sa hodí o niečo ležérnejšia kombinácia kaki košele, ktorú si zaviazala na uzol. Spolu s okuliarmi – pilotkami – a úzkymi nohavicami vyzerá Rufina veľmi atraktívne. Ak ani vám nevyhovujú košele z dámskeho oddelenia s množstvo volánov a kvietkov, zájdite sa pozrieť aj na druhú stranu obchodu.

6. Piaty deň – čierny trenčkot

Trenčkot patrí medzi univerzálne kúsky, a aj keď sa musela popasovať s príliš dlhými rukávmi na manželovom oblečení, výsledok je perfektný.

5. Šiesty deň – pásikavé tričko

Tu sa Rufina obliekla podľa svojho vlastného vkusu. Prúžkované tričko je nielen v námorníckom, ale zároveň vo francúzskom štýle. Skvelo sa kombinuje s modrou a červenou farbou.

4. Siedmy deň – sveter, šál a čapica

Z manželovho šatníka je šál, čapica a sveter – kúsky, ktoré si môžete bez obáv požičať. Oversize je navyše stále trendom, takže to, že je sveter o niečo väčší, je iba plus. Okrem toho, pánske svetre sú z nejakého dôvodu útulnejšie a teplejšie.

3. Ôsmy deň – kašmírový sveter a džíny

Aj v tento deň zvolila ležérny outfit s pánskym kašmírovým svetrom a pánskymi džínami. Je voľný a veľmi pohodlný.

2. Deviaty deň – pánske sako

Sako je jedným z najuniverzálnejších prvkov šatníka. Podľa Elmiry sa dá nosiť kdekoľvek a v kombinácii s čímkoľvek. Napríklad s mokasínami, tričkom a džínsami. Ležérnym kúskom dodá elegantnejší nádych, ktorý Rufina podporila výraznými lodičkami.

1. Desiaty deň – biela košeľa

V posledný deň experimentu vyhrala biela pánska košeľa. Zastrčila ju do puzdrovej sukne a vyhrnula si rukávy – tak sa z neforemného kúska stal lichotivý. Na poslednú chvíľu si vzala veľké pánske hodinky.

Výsledok experimentu je jasný – pánske oblečenie je pohodlné, dá sa z neho vykúzliť zaujímavý outfit a neuberá na ženskosti. Nebojte sa preto preskúmať pri najbližších nákupoch aj druhú stranu obchodu. Alebo ostaňte doma a pozrite sa do skrine svojho muža.

Zdroj / Dámske outfity z pánskeho oblečenia: adme

ZDIEĽAJ NA: