Creativeworld 2019: zvelebte si jednoducho svoj dom či byt

Pohodlie a útulná atmosféra, stretávanie s priateľmi, večierky a vyzdobené stoly – nápady, ktoré ocení nejeden návštevník. Na prehliadke veľtrhu budú vďaka dizajnérom predstavené a využité materiály a nástroje vystavovateľov, ktoré tvoria jednotlivé kompozície.

Veľtrh Creativeworld 2019 otvorí svoje brány 26. – 29. januára 2019 vo Frankfurte nad Mohanom. Celý veľtrh bude sprevádzaný mottom „Welcome friends“ a ponúkne nápady na zvelebenie domu či bytu.

Nápady na zveľadenie domu či bytu objavíte hneď tri. Ak chcete mať svoje obydlie plné svetlých farieb, zamerajte sa na odtiene žiarivo bielej, nebeleného plátna či surovú vlnu. Vďaka tomu docielite príjemného a pohodlného miesta, kedy bytom prestupuje pokoj a pohoda. Vyzdobiť priestor môžete vďaka technike namáčania vo farbe. Napríklad malé vázičky možno namáčať čiastočne či kompletne do farby a zavesiť do priestoru. Pri zdobení sa využívajú steblá trávy alebo vetvičky. Táto primárna technika zvaná air brush vie vdýchnuť nový život aj starším veciam či prírodninám doneseným z prechádzky. Pri tejto technike využívajte silné vrstvy farieb. Pocit tepla a pohodlia vnáša do domova textília, ktorá je pre útulný domov nevyhnutná. Jednoduché techniky macramé využívajú viazanie a uzlovanie na mäkké a našuchorené vlne. Do popredia sa tiež dostávajú zložité techniky využívané pri výrobe nástenných obrazov a závesov z vlny, priadze, povrázkov či lán, ktoré zatepľujú celý interiér.

Príjemné a pohodlné miesto

Jednoduchosť, neokázalosť a na dotyk príjemné materiály v sýtych farbách – aj to je súčasťou druhého typu na zveľadenie domu či bytu. V celom interiéri sa uplatní hlavne ľan a keramika, ktorá zaistí štýlovú prirodzenosť napríklad vo vidieckej kuchyni. K tradične vyzdobenému jedálenskému stolu vo vidieckom štýle využite naglazované povrchy, nepravidelné tvary a ručne vyrábanú keramiku, kde každý kúsok je originál. Ako základný prvok na stole využite háčkované prestieranie z voskovanej bavlnenej šnúry. Ak si chcete dekorovať ľan či iný prírodný materiál, využite techniku ​​SASHIKO a prešívanie jednoduchým stehom. Vďaka jednoduchému štepovaniu možno vytvoriť obrusy, naprony a prestieranie šité na mieru určitej udalosti alebo účelu.

Jednoduché a neokázalé

Tretí nápad prináša výrazné farby a všetko, čo patrí k oslavám. Prezentácia papiera, ako pozvánok, drobných kartónových obalov, darčekových škatuliek či papierových obrusov sa objaví v novom svetle. Vytvorte si pozvánku na kvalitnom papieri, ozdobte ju vlnenou mašličkou, perličkami či pestrofarebnými filtrami, a hneď tematická oslava dostane nový smer. Nad slávnostne zdobený narodeninový stôl zaveste pestrofarebné girlandy a menovky nahraďte písmenami vystrihanými z papiera, zlepenými lepiacou páskou. O kreatívnu časť oslavy sa postará papierový obrus, ktorý vyzýva k ďalšej práci ruky s pastelkou. To všetko a mnohé ďalšie dekorujte v jasne žltých, oranžových, červených a ružových odtieňoch.

Všetko, čo patrí k oslavám

Vstupenky si môžete pohodlne zakúpiť on-line pomocou https://visitortickets.messefrankfurt.com/ticket/en/tickettype_select.html?_appshop=mf_tap20160620_559

Pre viac informácií o veľtrhu, trendoch či novinkách navštívte oficiálne stránky veľtrhu https://creativeworld.messefrankfurt.com/frankfurt/en.html

Fotografie v tlačovej kvalite nájdete na https://creativeworld.messefrankfurt.com/frankfurt/en/press/images.htm

Creativeworld

Veľtrh Creativeworld je jedným z najväčších svetových veľtrhov hobby, ručne vyrábaných a umeleckých potrieb. Na veľtrhu Creativeworld vystavovatelia predstavujú svoje najnovšie produkty, techniky a materiály pre umelecké remeslá, grafické a umelecké potreby, potreby pre ručné tvorenie a všetko pre textilný dizajn a kreatívne koníčky. Creativeworld je ideálnym kontraktačným miestom – zaujímavý tovar tu nájdu zástupcovia veľkoobchodov i maloobchodov, hobby marketov a záhradníckych centier aj internetových a zásielkových obchodov. Vďaka zaujímavému a rozsiahlemu sprievodnému programu je veľtrh Creativeworld vítanou inšpiráciou a zdrojom nových nápadov a odborných informácií.

ZDIEĽAJ NA:

Zapojte sa do diskusie. Vaše názory sú vítane!

komentárov