Chystáte veľké upratovanie? Posvietime si na čistenie okien!

Klasické, strešné, balkónové či francúzske… Keď príde na rad jarné či jesenné upratovanie, umývaniu okien sa zrejme nevyhneme. Či už to beriete ako relaxačnú činnosť alebo nevyhnutné zlo, s týmto pomocníkom dosiahnete zaručený úspech.  

Čistotou sa lesknúce okná, vysoká kvalita a precízny spôsob – to všetko vám zaručí čistič okien.  

Vymoženosť dnešnej doby?  

Mnohí z nás tvrdia, že ide skôr o nevyhnutnosť. Skvelou a overenou voľbou sú manuálne alebo robotické čističe a vysávače na okná. Kärcher na okná prináša jednoduchý a rýchly spôsob, ako si uľahčiť prácu. Medzi jeho hlavné výhody patrí:  

  • jednoduché ovládanie, 
  • žiadne odkvapkávanie, 
  • precíznosť – profesionálne vyčistenie bez šmúh a fľakov, 
  • všestrannosť – používa sa na okná, sprchové zásteny, sklenené obklady, kúpeľne, zrkadlá a i., 
  • šetrí čas, peniaze aj vašu energiu.  

Čo nesmie chýbať? 

Kvalitný čistiaci prostriedok tvorí základ. Rozhodnúť sa môžete pre klasický čistič skiel a okien alebo zvoliť ekologický čistiaci prostriedok 

Krásny lesk a čistotu okien zvýšite aj používaním kvalitných Kärcher poťahov z mikrovlákien. Ide o akúsi handričku, ktorá je vysoko absorpčná a rýchlo zmývateľná.  

Najčastejšie chyby pri umývaní okien? Vyhnite sa im! 

Aj vy ste pochytili či zdedili niekoľko ,,zaručených“ tipov pre žiarivé okná? Týchto bezvýsledných rad sa radšej vzdajte!  

Prvým krokom musí byť čistenie parapetov a rámov. Nikdy nečistite najskôr okná a neskôr parapety. Zabránite tak tomu, aby sa kvapky vody zmiešali s prachom a vytvorili tak blatový povlak.  

Sušenie okien novinami či papierovými utierkami? Len to nie. Túto metódu využívajú predovšetkým starší ľudia. Ide však o nefunkčný a neefektívny spôsob. Navyše pri použití čističa na okná Kärcher nič podobné potrebovať nebudete. Nezanecháva žiadne kvapky a povrch je dokonale lesklý.  

Sme si istí, že odteraz sa namáhavá práca s umývaním okien zmení na bleskovú záležitosť s bezchybným výsledkom.  

Zdroj obrázka: Monika Wisniewska / Shutterstock.com

ZDIEĽAJ NA:

Zapojte sa do diskusie. Vaše názory sú vítane!

komentárov