Chcete sa rýchlo upokojiť, dostať telo do pohody a dobrej nálady?

Je vaša doručená pošta nabitá niekoľkými e-mailami označenými ako urgentné, horí vám termín dôležitého projektu a do toho vám zavolala vaša mama, aby ste zistili, či je kuracie mäso ešte stále v akcii? Niekedy je toho na nás naozaj veľa. Neprispieva k tomu ani únava a neustála prokrastinácia. 

Našťastie je tu ale jeden univerzálny spôsob, ako veľmi jednoducho a rýchlo dáte vaše telo a myseľ späť do správnej nálady a pohody.

Difuzér zlepší kvalitu vzduchu v miestnosti

Dôvodom mnohých našich ochorení a zlyhaní tela je veľmi veľa negatívnych faktorov. K jednému z tých najväčších, ktorý často podceňujeme, je okolitý vzduch a jeho kvalita. Nesprávna teplota, čerstvosť a vlhkosť vzduchu vedia narobiť nemalé problémy.

Vyriešiť problém a upokojiť vašu myseľ pritom ale môžete veľmi jednoducho. Stačí si zaobstarať kvalitný difuzér a špeciálne éterické oleje.

Difuzér rozprašuje vodu a éterický olej tak, aby bol vzduch okamžite zvlhčený. To je ideálne, pretože suchý vzduch, keď klesne vlhkosť v interiéri pod 30 %, súvisí s niekoľkými problémami s dýchacími cestami, podráždenými sliznicami a suchou pokožkou. Zdravá úroveň vlhkosti sa pohybuje medzi 40 % a 60 % a ak nemáte ideálne podmienky na dosiahnutie týchto hodnôt, difuzér vám pomôže.

Éterické oleje vás dostanú do správnej hladiny

Éterické oleje sú extrahovanými prírodnými látkami z kvetov, rastlín alebo stromov. Dopomáha tomu difuzér, zariadenie s funkciou ionizácie, vďaka čomu sa odparovaná voda čistí a oleje majú ešte väčší účinok a krajšiu vôňu.

Oleje sa tiež nezahrievajú ako v klasickej aromalampe, čím sa ich terapeutický účinok opäť zvyšuje. Aróma difuzér tak zaisťuje, že kvalita a účinnosť éterických olejov zostávajú optimálne a krásne vám rozvoňajú celý domov.

Tak to vyskúšajte, upokojte svoje dýchanie, napite sa vody a relaxujte. Difuzér vám vzduch vyčistí a vaše telo na tie správne myšlienky naladí.

Zdroj obrázku: {New Africa} / Shutterstock.com

ZDIEĽAJ NA:

Zapojte sa do diskusie. Vaše názory sú vítane!

komentárov