Každá z izieb maďarského hotela je zariadená inak, no každá svojich hostí očarí!

Sú ľudia, ktorí pri ubytovaní v hoteloch požadujú minimálne aspoň hygienický a komfortný štandard, zatiaľčo iní si potrpia na luxus, dekoráciu a celkovú visáž svojej izby. Nikomu by sa však nepáčili ošarpané izby v dezolátnom stave. Bez obáv, to vám v žiadnom prípade nehrozí počas pobytu vo vidieckej destinácii Butik Design Rooms v Maďarsku.
Jeho majitelia sa rozhodli svojim hosťom ponúknuť pridanú hodnotu v podobe kreatívne a pútavo zariadených izieb a na pomoc si privolali šikovného dizajnéra Adama Singera. Výsledkom je hotel, v ktorom je každá izba zariadená iným spôsobom, no každá svojich hostí očarí.

Exteriér ako aj interiér hotela odrážajú súčasné umelecké smery, no zároveň používajú prirodzené prvky, ktoré sa dopĺňajú s prostredím. Vzhľadom na to, že ubytovacie kapacity hotela predstavujú len šesť izieb, pán Singer sa rozhodol každú jednú z nich urobiť originálnou.

V „dubovej izbe“ je všetko z dreva – umývadlo, lampy, steny, stolička a dokonca aj koberec.

Ďalšia, „izba vody“ je zase určená svojimi chladnými farbami a meniacimi sa svetlami, ktoré sa odrážajú z blízkeho jazierka.

„Izba ľadu“ je špecifická svojou podlahou z bielej smoly, ligotavými stenami a jemným svetlom, ktoré zvýrazňuje farby izby.

Na druhej strane, „izba ohňa“ si zakladá na hrdzavých farbách stien, ktoré sa dopĺňajú s exteriérom.

„Vtáčia izba“ je priestranná, s minimálnym množstvom nábytku, špeciálne dostupná pre hendikepovaných ľudí.

A nakoniec „lodná izba“ – najväčšia zo všetkých – odráža dávne maďarské tradície a vidiecky život, avšak v ponímaní dnešného človeka.

Exteriér hotela Butik Design Rooms

Spoločné priestory

Stránka hotela Butik Design Rooms: butikrooms / Stránka dizajnéra: singer-a

Zdroj: designboom

ZDIEĽAJ NA: