Vytvoril svoj vlastný, inovatívny štýl tvorby 3D malieb. Obdivuhodné!

Umelec Arron Kuiper vytvoril svoj vlastný, inovatívny štýl tvorby 3D malieb, ktoré nazýva gélovými maľbami. Pomocou injekčných striekačiek vstrekuje olejovú farbu do vodnatého transparentného gélu nachádzajúceho sa v recyklovaných priesvitných nádobách, ako napríklad akvárium alebo zaváraninový pohár.

Sám hovorí, že sa to podobá analógovej 3D maľbe. Táto technika dielam dodáva textúru a hmatateľnosť. Pomocou rozličných pohybov injekcie v gélovej hmote kombinuje prírodu a portréty, tvorí busty, zvieratá, ale i celé čarovné svety. Jeho cieľom nie je venovať sa abstrakcii, ale vytvárať čo najkonkrétnejšie figúry.

Arron Kuiper 3D malby v sklenenych nadobach 1 Arron Kuiper 3D malby v sklenenych nadobach 2 Arron Kuiper 3D malby v sklenenych nadobach 4 Arron Kuiper 3D malby v sklenenych nadobach 5 Arron Kuiper 3D malby v sklenenych nadobach 6 Arron Kuiper 3D malby v sklenenych nadobach 7 Arron Kuiper 3D malby v sklenenych nadobach 8 Arron Kuiper 3D malby v sklenenych nadobach 3Arron Kuiper 3D malby v sklenenych nadobach 9Arron Kuiper 3D malby v sklenenych nadobach 10

Stránka umelca: arronkuiperart

Zdroj / Arron Kuiper vytvára 3D maľby vo vnútri nádob: thecreatorsproject | be-street

zk

ZDIEĽAJ NA: