Pre túto ženu je voda prostriedkom pre umenie. Pozrite si jej rozliate diela

Určite sa už aj vám stalo, že ste nešťastnou náhodou niečo vyliali a ostala po vás mokrá spúšť. Pravdepodobne ste to nenazvali umením, ale s povzdychom ste to po sebe upratali a zaviazali sa, že nabudúce si už dáte väčší pozor. Niekto však „vylieva“ úmyselne a mení tekutiny na umelecké diela.

A ten niekto sa volá Aravis Dolmenna, ktorá naozaj netradičnou technikou „maľuje“ z vody a iných tekutín (no nielen z nich). To, čo môže na prvý pohľad vyzerať ako rozliata voda, je úmyselne naaranžovaná umelecká výpoveď, navyše veľmi originálnym spôsobom. Videli ste niekedy už niečo podobné? Podľa nás je to super nápad!

Aravis Dolmenna malovanie vodou 1 Aravis Dolmenna malovanie vodou 2 Aravis Dolmenna malovanie vodou 3 Aravis Dolmenna malovanie vodou 4 Aravis Dolmenna malovanie vodou 5 Aravis Dolmenna malovanie vodou 6 Aravis Dolmenna malovanie vodou 7 Aravis Dolmenna malovanie vodou 8 Aravis Dolmenna malovanie vodou 9 Aravis Dolmenna malovanie vodou 10 Aravis Dolmenna malovanie vodou 11 Aravis Dolmenna malovanie vodou 12Stránka autorky Aravis Dolmenna: Instagram

ZDIEĽAJ NA: