Ako by dnes vyzerali obľúbené kreslené postavičky, keby zostarli ako ľudia?

Kreslené postavičky z televíznych rozprávok boli pevnou súčasťou detstva mnohých z nás. Rána by neboli také isté, bez našich verných animovaných kamarátov. Dnes na nich môžeme nostalgicky zaspomínať, keď na nich vyrastá nová generácia.

Zamysleli ste sa však niekedy nad tým, ako by vaše obľúbené postavičky vyzerali ako seniori? Napríklad takí Tom a Jerry, prípadne Káčer Donald – ako sa im darí na dôchodku? Odpoveď prináša Andrew Tarasov, ktorý najznámejšie kreslené postavičky prehnal strojom času a urobil z nich dedkov a babičky. Nech sa páči.

Ako by dnes vyzerali obľúbené kreslené postavičky, keby zostarli ako ľudia? 1 Ako by dnes vyzerali obľúbené kreslené postavičky, keby zostarli ako ľudia? 2 ilustracie kreslene postavicky v dochodku 3 ilustracie kreslene postavicky v dochodku 4 ilustracie kreslene postavicky v dochodku 5 ilustracie kreslene postavicky v dochodku 6 ilustracie kreslene postavicky v dochodku 7 ilustracie kreslene postavicky v dochodku 8 ilustracie kreslene postavicky v dochodku 9 ilustracie kreslene postavicky v dochodku 10Stránka autora / kreslené postavičky: tarusov | facebook

~ Šimon Briatka

ZDIEĽAJ NA: