Švédsky ilustrátor vás svojimi dielami prenesie do krajiny rozprávok

Rozprávky majú svoje čaro v každom veku. A teraz tým myslíme vek náš, ľudský, pretože aj dospelý aj dieťa sa dokáže pri rozprávke zabaviť a uvoľniť. Pravda, s prichádzajúcimi povinnosťami je to ťažšie a ťažšie nájsť si na to čas, ale väčšinou sa to dá.

Podobného zmýšľania je pravdepodobne aj švédsky ilustrátor Alexander Jansson. Jeho digitálne ilustrácie zobrazujú rôzne (až surrealistické) rozprávkové motívy. Unikátna zmes predstavivosti a hravosti. Výsledkom sú naozaj originálne a krásne ilustrácie, ktoré očaria nielen detské oči a myseľ.

Alexander Jansson rozpravkove ilustracie 1 Alexander Jansson rozpravkove ilustracie 2 Alexander Jansson rozpravkove ilustracie 3 Alexander Jansson rozpravkove ilustracie 4 Alexander Jansson rozpravkove ilustracie 5 Alexander Jansson rozpravkove ilustracie 6 Alexander Jansson rozpravkove ilustracie 7 Alexander Jansson rozpravkove ilustracie 8 Alexander Jansson rozpravkove ilustracie 9 Alexander Jansson rozpravkove ilustracie 10 Alexander Jansson rozpravkove ilustracie 11 Alexander Jansson rozpravkove ilustracie 12 Alexander Jansson rozpravkove ilustracie 13 Alexander Jansson rozpravkove ilustracie 14 Alexander Jansson rozpravkove ilustracie 15 Alexander Jansson rozpravkove ilustracie 16 Alexander Jansson rozpravkove ilustracie 17 Alexander Jansson rozpravkove ilustracie 18 Alexander Jansson rozpravkove ilustracie 19Alexander Jansson rozpravkove ilustracie 20Stránka autora rozprávkových ilustrácii Alexander Jansson: alexanderjansson | boredpanda

~ Šimon Briatka

ZDIEĽAJ NA: