Ako vyberať rodinným príslušníkom darčeky

Sú to drobnosti, ktoré do života prinášajú úsmev a dobrú náladu. Prejavy pozornosti a malé prekvapenia sú to, čo utužuje dobré rodinné vzťahy. Preto aj drobné darčeky pre rodinných príslušníkov je dobré vyberať premyslene.

Darčeky na narodeniny, meniny či jubileá je dobré voliť premyslene, pretože aj maličkosti upevňujú a prehlbujú rodinné väzby. Druh darčeka vypovedá o tom, či darujúcemu leží na srdci blaho obdarovaného. Čím potešiť v deň sviatku svojho partnera, partnerku alebo dieťa? Tu sú naše tipy.

Darček pre partnera

Patrí váš partner medzi gurmánov? Gurmáni, pre ktorých nie je jedlo len prostriedkom na prežitie, zažívajú pri jedení výnimočné pocity. Pokiaľ vaša polovička preferuje mäsité pokrmy, skvelým tipom na darček pre chlapa je domáca paštéta a kvalitné údeniny. Tie možno zabaliť do darčekového koša, spolu s inými pochutinami a nápojmi, ktoré zároveň skvelo obohatia slávnostné menu v deň oslavy. Praktický darčekový kôš, plný chutných prekvapení, je pre gurmána vhodný darček na každú príležitosť. Slané aj sladké maškrty sa hodia na každú rodinnú oslavu, či sa jedná o narodeniny alebo o akékoľvek iné významnejšie jubileum.

Darček pre partnerku

Preferuje vaša polovička zdravý životný štýl? Ak vám leží na srdci zdravie vašej manželky či partnerky, zamerajte svoju pozornosť na výživové doplnky, ktoré v sychravom jesennom období podporia imunitu, zlepšia spánok aj náladu. Výživové doplnky valeriana sú vhodné nielen na stres či nespavosť, ale aj na menštruačné problémy a návaly v prechode. Kapsule obsahujú prášok z koreňa valeriány lekárskej, prášok z listov medovky lekárskej a skupinu vitamínov B. Vďaka tomuto zloženiu majú doplnky zdravej výživy skvelé upokojujúce účinky. Špeciálna kombinácia byliniek a vitamínov prispieva nielen k dobrému spánku, ale aj k optimálnej funkcii celého nervového systému.

Darček pre dcéru

Čo sa malých dievčeniec týka, všetci vieme, že takmer každá sa rada parádi. Starostliví rodičia zrejme nikdy neurobia chybu, ak sa rozhodnú svojej dcére na sviatok darovať oblečenie. Najvhodnejšími materiálmi na jesenné a zimné šaty pre deti sú prírodné materiály – bavlna a úplet, ktoré sú nielen jemné a hebké, ale aj dostatočne hrejivé. Čo sa obuvi týka, medzi TOP darčeky v tomto období patria detské snehule a čižmy. Či chcete malej slečne kúpiť oblečenie a obuv na každodenné nosenie alebo na špeciálne udalosti, svoju pozornosť však zamerajte nielen na dizajn, ale aj na kvalitu. Pri kúpe detskej obuvi dbajte na materiálové zloženie, zateplenie, nepremokavosť a hmotnosť. Svojej ratolesti vyberte vhodný a pohodlný strih, nepodceňte ani vhodnú dĺžku a šírku obuvi.

zdroj: pexels.com

ZDIEĽAJ NA:

Zapojte sa do diskusie. Vaše názory sú vítane!

komentárov