Ako vyberať darčeky pre najbližších

Chystáte sa na oslavu narodenín niekomu z vašich najbližších? Pokiaľ práve rozmýšľate o tom, ako oslávenca potešiť a nechcete mu darovať nič nepotrebné, čo len časom zapadne prachom, tu je niekoľko tipov.

Určite ste sa už ocitli v situácii, keď ste na poslednú chvíľu zháňali darček pre príbuzného či priateľa a nakoniec ste v zúfalstve siahli po veci, ktorá sa vám až tak veľmi nepáčila. Súčasný trh ponúka rozmanité darčeky, ktoré môžu potešiť, avšak pred samotnou kúpou je dobré vedieť, aký má oslávenec vkus. Pokiaľ má rád humor, preferuje zdravý životný štýl alebo holduje športovaniu, voľba môže byť až prekvapivo jednoduchá.

Vtipný darček

Pokiaľ sa chystáte na oslavu narodenín k oslávencovi, ktorý má rad humor, snáď neexistuje vhodnejšia vec, než je vtipný darček. Tak dáme, ako aj pánovi môžete k sviatku darovať dekoratívnu fľašu v tvare srdca, zvieratka, auta či lietadla. A k dekoratívnej fľaši sa výborne hodia poháre. Sadu pohárov je možné vybrať na podstavci s lekárom, športovcom, kominárom či s inými vtipnými postavami. Skvelým tipom na veselé darčeky sú aj rôzne hracie skrinky a groteskné figúrky. Humor je soľou i korením života a najbohatší je ten, kto s vtipom obohacuje druhých.

Darček pre zdravie

Pokiaľ si oslávenec potrpí na kvalitné čaje, prípadne viete, že má problémy s trávením, skvelým tipom na darček je balíček s bylinkovými čajmi. Dobré trávenie podporí fenikel, aníz, žihľava, rebríček, repík či medovka. Väčšina týchto čajov povzbudzuje aj činnosť žlčníka a pečene. Trávenie však podporujú aj tradičné švédske kvapky, ktoré tiež zvyšujú chuť do jedla a blahodarne pôsobia na celý tráviaci systém. Rastlinný elixír obsahuje okrem byliniek aj alkohol a korenie vysokej kvality. Extrakt môže oslávenca zaujať nielen svojou zaujímavou horkastou chuťou, ale najmä svojimi vynikajúcimi účinkami. Bylinkové čaje a švédske kvapky sú skvelým tipom najmä pre tých, ktorí preferujú zdraviu prospešné produkty.

Darček pre športovca

Ak sa chystáte na oslavu ku športovcovi, prekvapte ho športovým náradím. Pokiaľ sa venuje cyklistike, skvelým tipom sú cyklistické doplnky. Oslávenca môže potešiť kvalitná prilba, cyklistické okuliare či rukavice. V letnom období iste ocení aj fľaše na bicykel. Fľaše na bicykel voľte z ľahkých, no pevných materiálov. Ideálne sú fľaše z plastu, ktoré dávkujú tekutinu podľa potreby a ktoré majú silikónové samozatváracie viečka. Vhodnými uzávermi sú uzávery so zámkom, ktoré počas jazdy zabránia vytekaniu tekutiny. Skvelým tipom pre cyklistov sú tiež izotermické fľaše, ktoré uchovávajú pôvodnú teplú či studenú teplotu nápojov podľa potreby. Krásne oslavy!

zdroj: dreamstime.com

ZDIEĽAJ NA:

Zapojte sa do diskusie. Vaše názory sú vítane!

komentárov