Ako si poradiť s dekoráciami do bytu počas vianočných sviatkov

Ani sme sa nenazdali a Vianoce klopú na dvere. Sviatky radosti, pokoja a lásky sa nezadržateľne blížia a my sa chceme na túto slávnostnú udalosť čo najlepšie pripraviť. Základom úspechu je nevyrobiť z toho všetkého zbytočný chaos, ktorý nemá s pravou podstatou týchto sviatkov nič spoločné. A my vieme, ako to dosiahnuť.

Inšpirácie na bývanie vás môžu zachrániť

V mnohých prípadoch nie je nutné robiť takmer nič. Ak máte štýlovú a modernú domácnosť zariadenú v minimalistickom štýle, postačí vám doplniť lesk. Inšpirácie moderného bývania sú v súčasnosti skôr o pastelových farbách, ktoré sa dajú s leskom niektorých doplnkov veľmi dobre doplniť. V tomto prípade vám môže pomôcť obyčajná váza. Strieborná sa hodí k šedej, bielej, hnedej, modrej, ružovej a tá so zlatým leskom k červenej, zelenej alebo tiež modrej či fialovej.

Na veľkosti záleží

Ak sme spomínali minimalizmus, kontrastom zdobenia týchto sviatkov môžu byť dnes veľmi obľúbené veľké kvety. S leskom a trblietkami alebo bez. Podstatná je ich veľkosť, ktorá môže dominovať aj na vianočnom stromčeku. Budú to dokonalé dekorácie do bytu, vďaka ktorým sa atmosféra v dome premení na niečo čarovné a sladké.

Svetlá

Nesmú chýbať počas žiadnych Vianoc. Spolu so stromčekom a vierou vo vašom srdci je to to najdôležitejšie, čo sa v týchto dňoch používa na výzdobu interiéru ale aj exteriéru. Šetrné LED svetlá vyberajte v overených predajniach a u výrobcov, kde sa dajú v prípade poruchy reklamovať. A ak ich po správnom výbere nainštalujete tak, aby sa cez moderné žalúzie rozžiarili všetky vaše okná, dokonalá vianočná atmosféra je na svete.

Takže si to zhrnieme. Všetko, čo potrebujete, je stromček, vhodné osvetlenie a zopár drobný dekorácií, ktorými potešíte rodinu a všetkých blízkych, ktorí sa s vami počas Vianoc stretnú. Nič viac a nič menej.

ZDIEĽAJ NA:

Zapojte sa do diskusie. Vaše názory sú vítane!

komentárov