Ako na internete vybrať posteľ, ktorá spálni padne ako uliata?

Nákupy na internete šetria nielen peniaze, ale najmä veľčasu. Nemusíte nikam chodiť aten pravý kúsok do vášho interiéru si vyberiete vpohodlí domova. Vyberať nábytok online ale nie je nič jednoduché, prečítajte si naše tipy, ktoré vám výber uľahčia. 

Prečítajte si recenzie 

E-shopov snábytkom existuje na Slovensku veľa, nie každý je ale spoľahlivý, lacný aférový voči zákazníkovi. Zo všetkého najskôr si preto vyberte dôveryhodný internetový obchod, ktorý ponúka kvalitné postele. Vrecenziách sa zaujímajte predovšetkým ododržanie termínu dodania produktov, či parametre nábytku zodpovedajú realite avšímajte si aj to, ako predajca na recenzie zákazníkov reagoval. 

Overte si cenu za dopravu 

Cena za dopravu býva pre mnoho zákazníkov nepríjemným prekvapením na konci nákupu. Dopredu si preto zistite, koľko si daný e-shop za doručenie účtuje. Niekde sa dopravné môže vyšplhať aj na niekoľko sto eur, najlepšou voľbou sú preto e-shopy, ktoré majú zavedenú vlastnú dopravu. Jedným znich je napríklad Expedo.sk, ktorý svojim zákazníkom produkty dokonca privezie až domov zadarmo, ato po celej republike. Nielenže ušetríte, zároveň máte istotu, že nábytok vám nábytok príde včas avperfektnom stave. 

Vyberte si ideálnu posteľ 

Akonáhle máte vytipovaných niekoľko e-shopov sdobrými recenziami aj prijateľnou cenou za dopravu, môžete sa pustiť do samotného výberu postele. Dajte si pozor predovšetkým na farby, tmavšie odtiene sa totiž môžu na monitore javiť svetlejšie, než vskutočnosti sú. Ak si takto zariaďujete celú spálňu, odporúčame nakúpiť všetko ujedného predajcu, len tak získate istotu, že izba bude dokonalo zladená. Pri výbere si overte nielen rozmery postele, ale porovnajte tiež parametre balenia sveľkosťou rámu dverí do spálne. 

Anakoniec, ak vám vpopise výrobku nie je čokoľvek jasné, obráťte sa priamo na zákaznícku podporu. Každý spoľahlivý e-shop má špeciálnu linku, na ktorej zodpovie vaše dotazy, doplní chýbajúce informácie čšpecifikácie atiež vám pomôžu priamo s výberom. 

Zdroj obrázku: Photographee.eu / Shutterstock.com 

ZDIEĽAJ NA:

Zapojte sa do diskusie. Vaše názory sú vítane!

komentárov