Ako jednoducho posielať balíky v Bratislave?

Hlavné mestá by mali obyvateľom aj pracujúcim poskytovať široké spektrum kvalitných služieb. Ako sme na tom na Slovensku v prípade tých kuriérskych? Vďaka spoľahlivým prepravným službám to nie je problém ani u nás.

Odosielanie balíkov sa stáva aj v našich končinách veľmi využívanou službou. Dá sa nájsť v Bratislave kvalitný kuriér či prepravné spoločnosti?

Odosielajte balíky jednoducho overeným kuriérom

Každý z nás sa dostane do situácie, keď potrebuje odoslať balík prípade inú záležitosť. To môže byť problémom hlavne vo väčších mestách. Čo by mal spĺňať overený kuriér v Bratislave? Za takého môžeme označiť spoločnosť Car Route s.r.o. Tá vsadila v boji o priazeň zákazníkov hlavne na spoľahlivosť vodičov. Sú totiž vyškolení na to, aby pri každej zásielke dokázali zvoliť tú najefektívnejšiu a najrýchlejšiu trasu. Tak sa rapídne zníži trvanie doručenia balíka, ktoré môže byť v prípade potreby zrealizované aj do krátkeho času. Nejedná sa ale len o klasické balíky či listy, problémy nenastanú ani pri preprave dokumentov či špecifických zásielok ako napríklad darčeky, torty, kvety alebo sklo. Výhodou je aj možnosť určenia presných časov. Zabudnite na zdĺhavé vypisovanie štítkov či balenie, pri ultra expresnej doprave dorazí služobné vozidlo k vám na cieľovú adresu operatíve až priamo k dverám.

Spoľahlivá prepravná spoločnosť musí byť flexibilná

V rámci kuriérskych firiem existujú veľké rozdiely v kvalite. Spoľahlivá prepravná spoločnosť by si totiž mala poradiť aj so zásielkou, s ktorou má iný prepravca problémy. Jedná sa najmä o nadmerné hmotnosti balíka či jeho atypickú veľkosť. V týchto prípadoch býva dôležitá preprava na mieru riešená priamo so zákazníkom spĺňajúca maximálnu flexibilitu. Car Route disponuje vozovým parkom schopným prepraviť rôzne druhy materiálu. Zaujímavosťou je napríklad mrazený tovar, dekorácia kvetov, noviny či dokonca stavebný materiál. Spoločnosť vie zabezpečiť aj zásobovanie, výhodou je možnosť uskladniť tovar v skladoch firmy.

Zdroj obrázku: Ezequiel Martínez / stock.adobe.com

ZDIEĽAJ NA:

Zapojte sa do diskusie. Vaše názory sú vítane!

komentárov