6 tajomstiev, ktoré vám muži o sebe nikdy neprezradia

Čo vieme o mužoch? Pomôžu nám v núdzi, milujú futbal a väčšina z nich vyzerá neodolateľne s hipsterským účesom a zapustenou bradou. Ale čo vieme o ich duši? Tuto je šesť tajomstiev, ktoré na seba nedobrovoľne prezradili na milých ilustráciách.

6. Potrebujú chvíle, kedy nerobia vôbec nič

Bude to znieť neuveriteľne, ale aj keď muži pôsobia tak, akoby chceli byť vždy niekoľko krokov popredu, neustále robiť dôležité rozhodnutia a preberať za všetko zodpovednosť, v skutočnosti to tak nie je. Túžia mať chvíle sami pre seba, strávené ničnerobením alebo úplne bláznivými aktivitami.

5. Muži si nevšímajú detaily

Muži myslia globálne. Jednoducho to akceptujte a nesnažte sa donútiť ich dbať na malé detaily. Možno by ste mali dokonca nasledovať ich príklad, pretože ženy sa, naopak, na detaily sústredia až príliš, čo môže spôsobiť, že si nevedia užiť prítomný okamih.

4. Ich myseľ si oddýchne pri riešení nepodstatných „problémov“

Viete si predstaviť, že muži v skutočnosti netrávia každú sekundu svojho života starosťami o hypotéku, zabezpečenie rodiny alebo záchranu sveta? Veľmi často premýšľajú nad nezmyslami.

3. Tiež sa boja

Muži sú nedobrovoľne obeťami predstavy o hrdinoch, ktorých z nich robí spoločnosť. Nútime ich zachovať si chladnú hlavu za každých podmienok, čo je veľmi ťažké v situáciách, ktoré sú pre nich takisto neznáme ako pre ženy. Rovnako aj muži spochybňujú svoje rozhodnutia a strachujú sa.

2. Hodnotia každú ženu, ktorá ide okolo

Muž si bude stále obzerať a hodnotiť všetky ženy, ktoré idú okolo. Vyhovárajú sa na to, že ľudstvo prežilo práve vďaka schopnosti muža obzerať si ženy a vybrať si tú najvhodnejšiu partnerku, s ktorou splodí deti. Je to v ich prirodzenosti a nevedia s tým prestať.

1. Očakávajú podporu

Muži potrebujú emocionálnu oporu rovnako ako ženy – je totiž dôležitá úplne pre každého človeka. V hektickom svete stres nerobí rozdiely medzi pohlaviami.

Ilustrovala Natalia Kulakova, ukážka Daniil Shubin pre © brightside

ZDIEĽAJ NA:

Zapojte sa do diskusie. Vaše názory sú vítane!

komentárov