6 šikovných a praktických doplnkov do auta, ktoré musíte mať aj vy

V súčasnosti už nie je žiadnym problémom jazdiť autom bezpečnejšie, zábavnejšie a príjemnejšie ako kedykoľvek predtým vďaka využitiu praktického automobilového príslušenstva. Pripravili sme si pre vás článok, v ktorom vám dáme tipy na zaujímavé doplnky do auta.

Trh s príslušenstvom do auta je v súčasnosti pomerne veľký. Vybrať si tie správne doplnky však môže byť o čosi ťažšie, ako by ste si mysleli. Práve pre vás tu máme zoznam praktických doplnkov do auta, vďaka ktorým bude každá vaša jazda príjemnejšia a bezstarostnejšia. Pred nákupom rôznych doplnkov je však dôležité a nevyhnutné vybaviť povinné zmluvné poistenie, ktoré zabezpečuje úhradu škôd spôsobených vozidlom. Vybavte si PZP online priamo z pohodlia vášho domova. Rýchlo, jednoducho a ušetríte aj pomerne veľa času.

Prístrojová kamera

Naším prvým tipom je inteligentná prístrojová kamera, ktorá zaznamenáva v kvalite 4K a umožňuje ľahko prenášať zábery do telefónu alebo domáceho počítača. Počas celej jazdy sleduje vaše GPS a rýchlosť, aby bolo všetko pravdivé a spravodlivé, kedykoľvek dôjde k nehode. Nie je totiž nič nepríjemnejšie, ako sa snažiť vysvetliť poisťovacej spoločnosti, že nehoda nebola spôsobená vami, ale druhou stranou. Táto kamera vám zabezpečí potrebné dôkazy.   

Držiak na telefón

Telefonovanie za volantom s telefónom v ruke je zakázané, to samozrejme všetci vieme! Ideálne je mať v aute držiak na telefón, ktorý ho udrží v bezpečí počas celej jazdy. Vy si tak budete môcť vybaviť potrebné a neodkladné telefonáty či sledovať GPS navigáciu priamo z telefónu.

Systém nočného videnia

Aj tí najšikovnejší vodiči môžu mať v nočných hodinách problémy vidieť, bez ohľadu na poveternostné podmienky. Preto je naším ďalším tipom systém nočného videnia. Ten ponúka jasný výhľad na cestu vpred. Bezpečne sedí na palubnej doske auta a je možné ho zakúpiť so spätnou kamerou pre staršie modely áut bez vybavenej kamery.

Škrabka na ľad

Zima a sneh vedia narobiť riadnu neplechu. Súhlasíte? Preto by nemala chýbať u vás škrabka na ľad. Bude sa vám hodiť vždy, keď je čelné sklo vášho auta ráno zamrznuté. Nezabudnite si nejakú zaobstarať s pripevnenou kefou, aby ste mohli zo zvyšku auta odstrániť všetok prebytočný sneh a námrazu.

Prívesok na kľúče

Aj vám sa stáva, že kľúče od auta strácate častejšie, ako by ste si želali? Skvelou pomôckou je prívesok vybavený technológiou Bluetooth, ktorý sa ľahko pripne ku kľúčom. Ten vám umožní sledovať polohu vašich kľúčov pomocou sprievodnej mobilnej aplikácie. Šikovný pomocník!

Organizér na sedadlo

Organizér na sedadle vám poskytne pohodlné miesto na uloženie všetkých vašich vychytávok do auta. Vybrať si môžete z veľkého množstva konkrétnych typov podľa veľkosti, materiálu či množstva priehradiek a vreciek na uloženie všetkého, čo budete potrebovať, od občerstvenia až po hračky pre vaše deti.

Veríme, že sme vás našimi tipmi inšpirovali a niektorý z týchto doplnkov si do vášho auta zadovážite aj vy. Ak sa s nami chcete podeliť o nejaký super doplnok, ktorý je neodmysliteľnou súčasťou vašich jázd, neváhajte zanechať komentár pod článkom.

ZDIEĽAJ NA:

Zapojte sa do diskusie. Vaše názory sú vítane!

komentárov