5 moderných nápadov na darčeky pre vlogerov

Dnešná doba je plná inovácií a naši vlogeri sú toho dôkazom. Neustále sa snažia priniesť svojim fanúšikom zaujímavosti z ich života. Ak máte v rodine, poprípade niekoho iného blízkeho vlogera, ktorého by ste radi obdarovali, prinášame vám 5 moderných nápadov!

Go pro kamera

Vďaka go pro kamere budú môcť vlogeri povýšiť úroveň ich natáčania na iný level. Ide o investíciu, ktorá sa rozhodne oplatí, o tom niet pochýb. Go pro kamera je vybavená rôznymi funkciami, vďaka ktorým vám dokáže priniesť zážitok z pozerania videí. Súčasťou balenia by mali byť aj pamäťové karty, ktoré sú v tomto prípade nevyhnutnosťou.

Bezdrôtové slúchadlá

Každý správny vloger by mal mať kvalitné bezdrôtové slúchadlá. Skvelým riešením sú slúchadlá značky HUAWEI freebuds studio. Ide o typ produktu, ktorý sa dáva na hlavu a prinesie vám skutočne zážitok z počúvania hudby. Slúchadlá HUAWEI freebuds studio vynikajú dlhou výdržou batérie, kedy dokážete hudbu počúvať aj 10 hodín bez nabitia.

Foto: huawei.com

Selfie svetlo

V dnešnej dobe si na mnohých videách influencerov môžeme všimnúť tzv. selfie svetlá. Ide o produkt, ktorý každého vlogera rozhodne poteší. Selfie led svetlo si môžete spárovať aj s telefónom, na ktorom budete môcť meniť napríklad intenzitu svetla počas natáčania videí.

Statív alebo stabilizátor

Pre čo najvyššiu kvalitu videí je potrebný statív, poprípade stabilizátor. Ten zaručí dokonalú stabilitu počas natáčania. Využiť tieto produkty vloger môže aj na zachytenie kvalitných fotografií.

Mikrofón

Či už ide o začínajúceho vlogera, poprípade toho pokročilejšieho, nemal by im chýbať mikrofón. Tie je možné zakúpiť v rôznych podobách, avšak väčšina mladých ľudí preferuje malý mikrofón, ktorý si pripnú na tričko. Tento produkt má obrovský význam pri natáčaní videí. Bez neho by to rozhodne nešlo a kvalita celého natáčania by sa tak výrazne znížila.

ZDIEĽAJ NA:

Zapojte sa do diskusie. Vaše názory sú vítane!

komentárov