40+ inšpirácií na vonkajšie kúpelne

V dnešnej dobe je veľmi populárne mať bazén, jacuzzi alebo podobné výdobytky modernej doby. Ak chcete mať niečo, čo nemá každý, máme tip práve pre Vás!

Máte pocit, že už tu bolo všetko? Mýlite sa. Čo tak vonkajšia sprcha? Nemáme na mysli vedro s vodou na retiazke, tak dobre známe zo starých dobrodružných filmov. Hovoríme o sofistikovanej vonkajšej sprche. Čo potrebujete, ak ju chcete mať? Prívod vody, zopár inštalatérskych pomôcok, šikovného majstra a odvahu! Sprchovanie pod holým nebom samozrejme nie je pre každého. Ak by ste niečo podobné chceli mať, mali by ste uvažovať nad vhodným umiestnením, použitím odolných materiálov a netreba zabudnúť na zachovanie súkromia.

Či už uprednostňujete moderné materiály a čisté línie alebo tradičnú podobizeň dreva, počas sprchovania vo vonkajšej sprche sa na chvíľu ocitnete na inom, vzdialenom mieste. Samozrejme, nechýba pocit výnimočnosti, originality a dobrodružstva!

Nápady na vonkajšie kúpelne/sprchy

vonkajsie sprchy v prirode 18 vonkajsie sprchy v prirode 11 vonkajsie sprchy v prirode 34 vonkajsie sprchy v prirode 1 vonkajsie sprchy v prirode 2 vonkajsie sprchy v prirode 22 vonkajsie sprchy v prirode 38 vonkajsie sprchy v prirode 30 vonkajsie sprchy v prirode 40 vonkajsie sprchy v prirode 3 vonkajsie sprchy v prirode 35 vonkajsie sprchy v prirode 14 vonkajsie sprchy v prirode 39 vonkajsie sprchy v prirode 8 vonkajsie sprchy v prirode 42 vonkajsie sprchy v prirode 32 vonkajsie sprchy v prirode 31 vonkajsie sprchy v prirode 28 vonkajsie sprchy v prirode 33 vonkajsie sprchy v prirode 25 40+ inšpirácií na vonkajšie kúpelne 41 40+ inšpirácií na vonkajšie kúpelne 7 40+ inšpirácií na vonkajšie kúpelne 45 vonkajsie sprchy v prirode 5 40+ inšpirácií na vonkajšie kúpelne 47vonkajsie sprchy v prirode 48 40+ inšpirácií na vonkajšie kúpelne 52vonkajsie sprchy v prirode 50Zdroj / Vonkajšie kúpelne: pinterest

ZDIEĽAJ NA: