4 kreatívne spôsoby, ako si spestriť a spríjemniť intímne chvíle

Keď je vzťah ešte len na začiatku, všetko je plné vášne, erotiky a nezabudnuteľného nadšenia. Po pár rokoch sa ale narodia deti a v intímnej oblasti sa toho veľmi veľa zmení. Všetko môžu skomplikovať problémy, únava a pochybnosti o vašej vlastnej príťažlivosti. To, že starneme ale neznamená, že nemáme nárok na život a jeho spestrenie. Možno len neviete, ako na to?

Preto sme tu my, aby sme vám v tej správnej chvíli poradili, ako si váš intímny život a spoločné chvíle spríjemniť.

Spálňa nie je miestom na diskusiu

Manželstvo je vzťah, v ktorom je dôležité nájsť vzájomnú rovnováhu. Komunikácia sa cení, ale iba tá príjemná. Je potrebné si pripomenúť jednoduchý fakt. Nič nezabije intímny život manželov tak, ako domáce hádky a debaty v posteli o nezmyselnostiach.

Kritiku a stav domácnosti, samozrejme, riešte, ale vyberte si na to iné miesto! Večer v posteli myslite iba na to, že ste v blízkosti milovanej osoby, s ktorou by ste si mohli zvoliť úplne inú formu komunikácie. Navodiť správnu atmosféru vám pomôže vtipné spodné prádlo.

Skúste zmenu

Zmena je život. Zmena nám prináša nové veci, ktoré môžu zmeniť aj naše vnímanie okolia a ľudí, ktorí sa v ňom nachádzajú! Najčastejším priestorom na prežívanie spoločných intímnych chvíľ s partnerom je spálňa. Preto by ste mali venovať pozornosť jej zariadeniu a aktualizovať ho. Nový nábytok do spálne dokáže urobiť divy.

Pozitívne vnímanou zmenou môže byť aj nový účes, prafum alebo nočné prádlo. A samozrejme, aj vaše správanie, pretože ste si možno konečne uvedomili, že je vedľa vás to najcennejšie vo vašom živote!

Hýbte sa

Pohyb dáva telu viac energie. Fyzická aktivita zlepšuje celkový tonus svalov a kriviek tela, ktoré v peknom tričku s potlačou vyniknú ešte viac. Okrem toho, pohyb rozprúdi aj vašu krv, ktorá sa dostane do všetkých častí tela (aj intímnych partií) a pomôže im byť v dobrej kondičke počas vášnivej noci.

Zároveň sa budete cítiť lepšie a žiť s pocitom, že ste urobili niečo pre seba a svoje zdravie.

Zdroj obrázku: shutterstock

ZDIEĽAJ NA:

Zapojte sa do diskusie. Vaše názory sú vítane!

komentárov