Mamina mala v kuchyni nevídaný problém. Keď fotografiu zavesila na internet, spustila vlnu „dobrých rád“

Keď žena uverejnila na internete fotografiu kuchynskej linky, v ktorej vidno padajúce taniere, rozpútala diskusiu o akej sa jej nesnívalo. V skutočnosti ide o fotografiu skrinky s riadom z hotela v prefektúre Tottori, ktorá bola urobená krátko po zemetrasení. V pôvodnom príbehu však vystupuje mamina v domácnosti prosiaca o radu, ako otvoriť skrinku a nerozbiť riad. Nad týmto problémom sa pozastavilo viac ako 16,000 ľudí a 456 dobrých duší napísalo svoju radu. Niektoré sú reálne, iné úplne bláznivé, veď sa presvedčte sami.

1. Rozbite stenu za kuchynskou linkou a taniere opatrne pozbierajte.

2. Skúste ctrl+z… to by malo fungovať!

3. Vo Photoshope upravte fotografiu tak, aby boli taniere uložené v skrinke. Potom ju vytlačte a nalepte na sklo. Všetko bude ako predtým!

4. Valčekom na cesto si vyvaľkajte ruku kým nebude úplne tenká. Potom ju prestrčte cez malú škárku dovnútra a taniere zatlačte na miesto.

5. Keď skrinku otvoríte, taniere sa rozbijú a vy budete mať menej práce pri umývaní riadu. Načo čakáte? 🙂

6. Opite svojho manžela a naveďte ho, aby tú skrinku otvoril. Na druhý deň mu ukážte čo urobil a požadujte novú sadu tanierov!

7. Počkajte na ďalšie zemetrasenie, taniere sa možno vrátia do pôvodnej polohy. A ak nie, naplňte skrinku vodou, zamrazte ju, potom vyberte kusy ľadu a dajte ich roztopiť na mäkkú podložku, napríklad do postele.

8. Zožente si čarovný prútik, mávnite ním a skúste zaklínadlo: Wingardium Leviosa! Ak by to nezabralo a taniere sa rozbili, skúste zaklínadlo: Reparo!

9. Najprv sa dlho pozerajte na skrinku a premýšľajte. Ak nič nevymyslíte, začnite plakať a zavolajte svojej mame. Tá vždy vie, čo treba robiť!

10. Život je krátky, proste to otvorte. Veď pekné taniere sú aj tak vedľa na poličke, nie?

Zdroj / Problém padajúcich tanierov: Facebook

Zuzana Klučárová

ZDIEĽAJ NA: