14 dôkazov, že zdravé jedlo je v móde

V zdravom tele, zdravý duch. Človek, ktorý dbá o svoje zdravie, sa lepšie cíti a častokrát aj lepšie vyzerá. Hamburgery a vyprážané jedlá sú možno lákadlom, ovocie a zelenia sú však neporovnateľne prospešnejšie (a neraz šťavnatejšie a aj chutnejšie). A ruka v ruke so zdravým stravovaním ide aj móda… predsalen oblečenie vyzerá lepšie na človeku, ktorý sa o seba stará.

S podobnou myšlienkou prišla aj Gretchen Roehrs, ktorá svoje jednoduché, no pútavé kresby dopĺňa kúskami ovocia a zeleniny. Ženy na jej nákresoch tak dostávajú farebné (a zdravé!) oblečenie – zdravé jedlo je teda v móde!

14 dôkazov, že zdravé jedlo je v móde | Gretchen Roehrs 1 14 dôkazov, že zdravé jedlo je v móde | Gretchen Roehrs 2 14 dôkazov, že zdravé jedlo je v móde | Gretchen Roehrs 3 hrave modne ilustracie Roehrs 4 hrave modne ilustracie Roehrs 5 hrave modne ilustracie Roehrs 6 hrave modne ilustracie Roehrs 7 hrave modne ilustracie Roehrs 8 hrave modne ilustracie Roehrs 9 hrave modne ilustracie Roehrs 10 hrave modne ilustracie Roehrs 11 hrave modne ilustracie Roehrs 12 hrave modne ilustracie Roehrs 13 hrave modne ilustracie Roehrs 14Zdroj / ilustrácie Gretchen Roehrs: Instagram | Twitter | gretchenroehrs

Šimon Briatka

ZDIEĽAJ NA: