Sovy vyrobené z odpadkov ako originálna dekorácia do záhrady

Správate sa zodpovedne k prírode a recyklujete odpad? Recyklácia však nemusí byť len nudné triedenie do farebných nádob. Skúste si pri nej užiť aj trochu zábavy a výsledok vášho kreatívneho snaženia použiť napríklad ako roztomilú a originálnu dekoráciu do záhrady.

Pri upratovaní domu a jeho okolia určite natrafíte na vrchnáky rôznych veľkostí z dóz na keksy, zaváraninových pohárov, plastových fliaš, zapadnuté a dávno zabudnuté dezertné lyžičky, vidličky, gombíky, CD-čka a podobne. Práca s týmto materiálom vyžaduje kovové nožnice, kliešte, lepiacu pištoľ, prípadne aj vŕtačku a pár skrutiek. Neklaďte medze vašej fantázii. Na najväčší vrchnák z dózy naaranžujte z kombinácie menších vrchnáčikov a gombíkov oči. Ako zobáčik vám môže poslúžiť lyžička, taktiež na výrazné obočie. Lepiacou pištoľou opatrne spojte všetky komponentny. Ak chcete aby mala vaša sova nožičky, na tie sa výborne hodia vidličky, budete ich však musieť pomocou klieští alebo nožníc skrátiť. Nakoniec už iba vyberte vhodné miesto vo vašej záhradke, kde sovu postavíte, opriete alebo „sediacu“ na konáriku privŕtate.

sovicky vyrobene z odpadkov ako dekoracia do zahrady 2

Dekoračné sovy z odpadkov

sovicky vyrobene z odpadkov ako dekoracia do zahrady 1 sovicky vyrobene z odpadkov ako dekoracia do zahrady 4asovicky vyrobene z odpadkov ako dekoracia do zahrady 4b sovicky vyrobene z odpadkov ako dekoracia do zahrady 4c sovicky vyrobene z odpadkov ako dekoracia do zahrady 4sovicky vyrobene z odpadkov ako dekoracia do zahrady 4dZdroj / Dekoračné sovy z odpadkov: attwentyfourlifestyle.yahoo

ZDIEĽAJ NA: